Strefa Kibica na III salach - Mundial 2018 / Klub Scena Sopot @ Scena Sopot, Gdańsk [od 14 czerwca do 15 lipca]

Strefa Kibica na III salach - Mundial 2018 / Klub Scena Sopot


104
14
cze.
 
- 15
lip.
11:00 - 23:00

 Strona wydarzenia
Scena Sopot
Aleja Franciszka Mamuszki 2, 81-729 Sopot, Poland
Restauracja Smak Morza & Klub Scena Sopot
zaprasza do STREFY KIBICA na dużych ekranach!
+ do dyspozycji sala restauracyjna — duży ekran na naszym tarasie,
+ sala koncertowa klubu Scena
Wstęp — po okazaniu paragonu z konsumpcją w naszej gastronomii.

Menu meczowe: przekąski oraz doskonałe, zimne piwo Żywiec.
Od 14 czerwca zapraszamy do wspólnego oglądania Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!
U nas obejrzycie wszystkie mecze polskiej reprezentacji.
Grupa A: Rosja — Arabia Saudyjska, godz. 17, Moskwa
15 czerwca
Grupa A: Egipt — Urugwaj, godz. 14, Jekaterynburg
Grupa B: Maroko — Iran, godz. 17, Sankt Petersburg
Grupa B: Portugalia — Hiszpania, godz. 20, Soczi
16 czerwca
Grupa C: Francja — Australia, godz. 12, Kazań
Grupa D: Argentyna — Islandia, godz. 15, Moskwa
Grupa C: Peru — Dania, godz. 18, Sarańsk
Grupa D: Chorwacja — Nigeria, godz. 21, Kaliningrad
17 czerwca
Grupa E: Kostaryka — Serbia, godz. 14, Samara
Grupa F: Niemcy — Meksyk, godz. 17, Moskwa
Grupa E: Brazylia — Szwajcaria, godz. 20, Rostów nad Donem
18 czerwca
Grupa F: Szwecja — Korea Płd., godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa G: Belgia — Panama, godz. 17, Soczi
Grupa G: Tunezja — Anglia, godz. 20, Wołgograd
19 czerwca
Grupa H: Kolumbia — Japonia, godz, 14, Sarańsk
Grupa H: Polska — Senegal, godz. 17, Moskwa
Grupa A: Rosja — Egipt, godz. 20, Sankt Petersburg
20 czerwca
Grupa B: Portugalia — Maroko, godz. 14, Moskwa
Grupa A: Urugwaj — Arabia Saudyjska, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa B: Iran — Hiszpania, godz. 20, Kazań
21 czerwca
Grupa C: Dania — Australia, godz. 14, Samara
Grupa C: Francja — Peru, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa D: Argentyna — Chorwacja, godz. 20, Niżny Nowogród
22 czerwca
Grupa E: Brazylia — Kostaryka, godz. 14, Sankt Petersburg
Grupa D: Nigeria — Islandia, godz. 17, Wołgograd
Grupa E: Serbia — Szwajcaria, godz. 20, Kaliningrad
sobota, 23 czerwca
Grupa F: Korea Płd. — Meksyk, godz. 17, Rostów nad Donem
Grupa F: Niemcy — Szwecja, godz. 20, Soczi
Grupa G: Belgia — Tunezja, godz. 14, Moskwa
niedziela, 24 czerwca
Grupa G: Anglia — Panama, godz. 14, Niżny Nowogród
Grupa H: Japonia — Senegal, godz. 17, Jekaterynburg
Grupa H: Polska — Kolumbia, godz. 20, Kazań
25 czerwca
Grupa A: Urugwaj — Rosja, godz. 16, Samara
Grupa A: Arabia Saudyjska — Egipt, godz. 16, Wołgograd
Grupa B: Hiszpania — Maroko, godz. 20, Kaliningrad
Grupa B: Iran — Portugalia, godz. 20, Sarańsk
26 czerwca:
Grupa C: Dania — Francja, godz. 16, Moskwa
Grupa C: Australia — Peru, godz. 16, Soczi
Grupa D: Islandia — Chorwacja, godz. 20, Rostów nad Donem
Grupa D: Nigeria — Argentyna, godz. 20, Sankt Petersburg
27 czerwca:
Grupa F: Meksyk — Szwecja, godz. 16, Jekaterinburg
Grupa F: Korea Płd. — Niemcy, godz. 16, Kazań
Grupa E: Serbia — Brazylia, godz. 20, Moskwa
Grupa E: Szwajcaria — Kostaryka, godz. 20, Niżny Nowogród
28 czerwca
Grupa H: Senegal — Kolumbia, godz. 16, Samara
Grupa H: Japonia — Polska, godz. 16, Wołgograd
Grupa G: Anglia — Belgia, godz. 20, Kaliningrad
Grupa G: Panama — Tunezja, godz. 20, Sarańsk
Omówienie
image
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.
Przejdź szybką rejestrację lub autoryzację.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie w Gdańsku :

Odkąd zobaczyłem Ciebie nie mogę jeść, nie mogę spać
Gorzko Gorzko
W 2018 nauczę się tańczyć salsę i wystąpie w Dirty Dancing 3 !
Havana Si - Taniec i Fitness
Nie zasnę na plaży z kilogramem ogórków na twarzy
Gorzko Gorzko
Pijemy Prosecco na plaży w Sopocie
Zatoka Sztuki
Od wódki rozum krótki
Gorzko Gorzko
Zsiądę z ciągnika, zatańczę walczyka
Gorzko Gorzko
Charytatywny mecz piłkarski Komicy vs Raperzy - Gdynia
Narodowy Stadion Rugby
Wesele złamanych serc
Gorzko Gorzko
Son Lux / 28.09 / B90
B90