Mistrzostwa Świata w Kandelabrach @ Kandelabry Premium Pub - multitap, Gdańsk [od 14 czerwca do 15 lipca]

Mistrzostwa Świata w Kandelabrach


58
14
cze.
 
- 15
lip.
17:00 - 23:00

 Strona wydarzenia
Kandelabry Premium Pub - multitap
Aleja Jana Pawła II 9, 81-345 Gdynia
Wy to wiecie i my to wiemy… Kandelabry to Wasze ulubione miejsce do oglądania meczy!

Specjalnie dla Was na naszym tarasie powstanie Strefa Kibica, przygotujemy dla wszystkich piłkarskie sety z mega turbo promocjami, będziemy Wam lać najlepsze piwo i podawać najpyszniejsze burgery!

Jesteście z nami?

14.06 (czwartek) 17:00 Rosja – Arabia Saudyjska
15.06 (piątek) 14:00 Egipt – Urugwaj
15.06 (piątek) 17:00 Maroko – Iran
15.06 (piątek) 20:00 Portugalia – Hiszpania
16.06 (sobota) 12:00 Francja – Australia
16.06 (sobota) 15:00 Argentyna – Islandia
16.06 (sobota) 18:00 Peru — Dania
16.06 (sobota) 21:00 Chorwacja – Nigeria
17.06 (niedziela) 14:00 Kostaryka – Serbia
17.06 (niedziela) 17:00 Niemcy – Meksyk
17.06 (niedziela) 20:00 Brazylia – Szwajcaria
18.06 (poniedziałek) 14:00 Szwecja – Korea Południowa
18.06 (poniedziałek) 17:00 Belgia — Panama
18.06 (poniedziałek) 20:00 Tunezja – Anglia
19.06 (wtorek) 17:00 Polska — Senegal
19.06 (wtorek) 20:00 Rosja – Egipt
20.06 (środa) 14:00 Portugalia – Maroko
20.06 (środa) 17:00 Urugwaj – Arabia Saudyjska
20.06 (środa) 20:00 Iran – Hiszpania
21.06 (czwartek) 14:00 Dania — Australia
21.06 (czwartek) 17:00 Francja – Peru
21.06 (czwartek) 20:00 Argentyna – Chorwacja
22.06 (piątek) 14:00 Brazylia — Kostaryka
22.06 (piątek) 17:00 Nigeria — Islandia
22.06 (piątek) 20:00 Serbia — Szwajcaria
23.06 (sobota) 14:00 Belgia — Tunezja
23.06 (sobota) 17:00 Korea Południowa – Meksyk
23.06 (sobota) 20:00 Niemcy — Szwecja
24.06 (niedziela) 14:00 Anglia – Panama
24.06 (niedziela) 17:00 Japonia – Senegal
24.06 (niedziela) 20:00 Polska — Kolumbia
25.06 (poniedziałek) 16:00 Arabia Saudyjska – Egipt; Urugwaj — Rosja
25.06 (poniedziałek) 20:00 Iran – Portugalia; Hiszpania — Maroko
26.06 (wtorek) 16:00 Australia – Peru; Dania – Francja
26.06 (wtorek) 20:00 Nigeria – Argentyna; Islandia — Chorwacja
27.06 (środa) 16:00 Meksyk – Szwecja; Korea Południowa — Niemcy
27.06 (środa) 20:00 Szwajcaria – Kostaryka; Serbia — Brazylia
28.06 (czwartek) 16:00 Senegal – Kolumbia; Polska — Japonia
28.06 (czwartek) 20:00 Anglia – Belgia; Panama — Tunezja
30.06 (sobota) 1/8 FINAŁU 16:00
30.06 (sobota) 1/8 FINAŁU 20:00
1.07 (niedziela) 1/8 FINAŁU 16:00
1.07 (niedziela) 1/8 FINAŁU 20:00
2.07 (poniedziałek) 1/8 FINAŁU 16:00
2.07 (poniedziałek) 1/8 FINAŁU 20:00
3.07 (wtorek) 1/8 FINAŁU 20:00
3.07 (wtorek) 1/8 FINAŁU 20:00
6.07 (piątek) ĆWIERĆFINAŁ 16:00
6.07 (piątek) ĆWIERĆFINAŁ 20:00
7.07 (sobota) ĆWIERĆFINAŁ 16:00
7.07 (sobota) ĆWIERĆFINAŁ 20:00
10.07 (wtorek) PÓŁFINAŁ 20:00
11.07 (środa) PÓŁFINAŁ 20:00
14.07 (sobota) MECZ O 3 MIEJSCE 16:00
15.07 (niedziela) FINAŁ 17:0
Omówienie
image
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.
Przejdź szybką rejestrację lub autoryzację.

Najbardziej oczekiwane wydarzenie w Gdańsku :

Czy Ty weźmiesz ze mną ślub?
Gorzko Gorzko
Odkąd zobaczyłem Ciebie nie mogę jeść, nie mogę spać
Gorzko Gorzko
W 2018 nauczę się tańczyć salsę i wystąpie w Dirty Dancing 3 !
Havana Si - Taniec i Fitness
Nie zasnę na plaży z kilogramem ogórków na twarzy
Gorzko Gorzko
Pijemy Prosecco na plaży w Sopocie
Zatoka Sztuki
Zsiądę z ciągnika, zatańczę walczyka
Gorzko Gorzko
Wesele złamanych serc
Gorzko Gorzko
Son Lux / 28.09 / B90
B90
Leszek Możdżer Kwartet
Ulica Elektryków